V dňoch 7. - 10. októbra sa uskutočnil plavecký výcvik žiakov 3. ročníka pod vedením inštruktoriek Mgr. A. Bartošíkovej a pani vychovávateľky J. Ďuricovej. Niektorí žiaci sa plávať učili a iní sa v plávaní zdokonaľovali. Nakoniec sme všetci skončili ako plavci. Ako býva dobrým zvykom posledný deň sa niesol v znamení: „Ukáž, čo vieš“, a tak sme sa otestovali aj v plávaní.
Najlepšie výkony dosiahli:
V. Gerberyová 100 m
P. Heretová 50 m
E. Žeravá 50 m
S. Dudášová 25 m
A. Neuzer 25 m
N. Michalková 25 m
A. Bošeľa 25 m
Všetkým plavcom blahoželáme a dúfame, že sa budú plávaniu aj naďalej venovať, môžu sa pripojiť ku žiakom plaveckého krúžku na škole, ktorý už niekoľko rokov vedú Mgr. A. Bartošíková a pani vychovávateľka J. Ďuricová.