"NEVIDIEŤ SVET NEZNAMENÁ NEVIDIEŤ CIEĽ".Aj naša škola sa v piatok 19.septembra 2025 zapojila do celoslovenskej zbierky "BIELA PASTELKA". Zástupcovia "Tomáš, Sarah a Gabika" zo školského parlamentu putovali s bielou krabičkou priestormi školy, kde ochotne prispievali žiaci jednotlivých tried, ale aj zamestnanci.
S myšlienkou pomôcť oslovovali aj občanov Polomky v jej uliciach. Obsah našej bielej krabičky ako pomoc nevidiacim činila sumu 172,80 eur. ĎAKUJEME VŠETKÝM, KTORÍ sa ZAPOJILI! Pomáhať neprestaneme ani v budúcnosti......Školský podporný tím ZŠ Polomka